Türkçe

English

1977'den günümüze Türkiye’nin gururu yüksek kalite ve performans ile hızlı üretim ve hızlı teslimatın yıldızı

IATF 16949-2016

 

D-U-N-S-No 55-222-5500

Kalite Politikası


  • Ulusal ve uluslararası standartlar doğrultusuda, yasal mevzuatlara uygun olarak müşteri taleplerini en üst düzeyde karşılayarak sürekliliğini sağlamak.
  • Uygun fiyat politikaları kapsamında müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ile işbirliği içinde olmak.
  • Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, yaptığımız her işi ilk seferinde ve her seferinde zamanında ve doğru olarak yapmak.
  • Üretim sırasında meydana gelebilecek hata ve kayıpları en aza indirerek verimliliği maksimum düzeye çıkarmak.
  • Üretim teknolojimizi ve proseslerimizi sürekli geliştirerek sektörümüzde lider bir firma olmak.
  • Toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşmak.
  • Çalışan personelimize eğitim vererek bilinçli, kalifiye elemanlarla müşterilerimize en iyi hizmeti vermek.
  • Kalite yönetim sistemi şartlarına (Yasal gereklikler, teknik standartlar ve müşteri özel istekleri dahil) uymak, şirket içerisinde yaygınlaştırmak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek sürdürülebilirliğini sağlamak.


Hakkımızda

Kurulduğu 1977 yılından beri Türk Otomotiv Sanayiinin önde gelen üreticilerine yakıt depo şamandrası sağlayan bir oto yan sanayii kuruluşudur.Otomotiv firmalarının tüm ihtiyaçlarını tek başına karşılamaktan gurur duymaktadır.
Bilindiği gibi bu tip şirketler ürün bazında birden fazla imalatcıyla çalışmak eğilimindedirler.Kurulduğu günden bu yana giderek yükselen kalitemiz sayesinde edindiğimiz itibar,yakıt depo şamandrası ile "FREKANS"isminin özdeşleşmesini sağlamıştır.
Şirket çalışanları için gurur ve motivasyon kaynağı olan bu itibarımız,tescilli "FREKANS"markası altında sahip olduğumuz "PATENT" belgemiz,kalitemiz,konumuzdaki uzmanlığımız,tasarım yapma yeteneğimiz ve TS 16949-2009 kalite belgemizle,ana sanayi firmaları nezdindede kabul görmüş ve bunun sonucu olarak "FREKANS" isminin TEK ÜRETİCİ olarak tercih edilmesini sağlamıştır,
İkisi mühendis olmak üzere 10 yetişmiş personel ile üretim yapan şirketimiz yıllık 250.000 adetlik kapasiteye sahiptir.Küçük düzenlemelerle bunu arttırma yeteneğimizin olması bizi yeni pazarlar aramaya sevk etmiştir.Bu çalışmalarımız neticesinde İhracatımız toplam üretimimizin %55 ulaşmış, marka olarak değeri artmış ve dahada artacaktır.
35 yıldan buyana Türk Otomotiv Sanayiine gururla hizmet veren şirketimiz,koyduğu hedefler doğrultusunda geleceğe güven ve umutla bakmaktadır.01.10.2006'dan itibaren karbon-gümüş baskı devre "film resistans" " PCB" plakalı şamandra imalatına başlayan Firmamız jeneratör firmalarının ısrarı ile Mekanik Seviye Göstergesi imalatınada başlamış ve 2011 yılından itibaren "Reed Switch" Tüp şamandıra üretiminide gerçekleştirmiş ve ürün gamını çoğaltmıştır.
Gelecek,bizim gibi DİNAMİK,DEĞİŞİMLERE KOLAYCA UYUM SAĞLAYAN,kendine ve ürünlerine güvenen şirketlerin olacaktır. Ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. .

Vizyon

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak. Samimiyetle çözüm üretmek, uygulamak ve geliştirmek. Müşterilerimizin tercih edilen tedarikçisi olarak Müşterilerimizle birlikte büyümek. Stratejimiz: BÜYÜK OL, YAKIN OL YARATICI OL..

Misyon

Sektöründe en iyiyi hedeflemektedir. En iyi satış öncesi ve satış sonrası hizmeti vermek amacındayız. DİNAMİK, DEĞİŞİMLERE KOLAYCA UYUM SAĞLAYAN, gerek iç piyasada gerekse dış piyasada büyük yer sahibi olan bir firma olmaktır. AVRUPA ve ABD'den sonra tüm dünya ülkelerine ihracat yapabilir hale gelmektir. Otomotiv sektörünün standartlarını daima daha iyiye taşımak FREKANS OTOMOTİV TURİZM SAN. TİC.LTD.ŞTİ.'in vazgeçilmez hedefidir.